Nasza Oferta

 

Informacje

Kontakt

tel kom.:

orange 502 348 474

tel:

(58) 683 30 61

fax:

(58) 692 80 55

email:

biuro@drewlux.pl

GG:

2602477

Strona główna  »  Informacje

7. Inne najczęściej zadawane pytania.

1.... JAK KUPIĆ NASZE WYROBY ???.................................................................................................................. Wybierz interesujący Ciebie produkt, kliknij kup teraz, następnie podaj niezbędne informacje i kliknij ikonkę {sprawdź koszty transportu} lub {zamów teraz} zwrotnie w zależności którą opcję wybrałeś otrzymasz informację o kosztach transportu lub numerze konta wraz kwotą do przelewu. Na tym etapie zawsze możesz zrezygnować z zakupów w naszej firmie.

2... CZY FAKTYCZNIE MOGĘ OTRZYMAĆ TOWAR NA JUTRO ???.......................................................................... Generalnie 95% przesyłek dostarczanych jest na następny dzień roboczy pod warunkiem przesłania potwierdzenia przelewu do godz. 10 rano. Przesyłki powyżej 60 kg i długości powyżej 2,6 mb w zależności od rejonu kraju dostarczane są w 1 do max 3 dni roboczych, 85% przesyłek ponadgabarytowych trafia do naszych odbiorców na następny dzień roboczy.

3... JAKIEJ DŁUGOŚCI SĄ LISTWY ???........................................................................................................... Jeżeli przy wybranym przez Ciebie produkcie nie ma podanej długości, oznacza to iż dany produkt występuje w różnych odcinkach długościowych nawet do 4 mb, podczas wypełniania formularza można wpisać preferowane przez Państwa długości, postaramy się dobrać listwy najbardziej zbliżone do zapotrzebowania, w innym przypadku skontaktujemy się celem domówienia szczegółów.

4...CZY MOŻNA ODEBRAĆ TOWAR OSOBIŚCIE ??? ...................................................................................... Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Większość wyrobów z naszej oferty znajduje się na magazynie, tym samym można przyjechać i zakupić towar na miejscu.

5...CZY MOŻNA OTRZYMAĆ PRÓBKI LISTEW ???........................................................................................... Wybierz trzy interesujące Ciebie próbki listew, koszt dostawy kurierem wynosi 22,00 zł.

6...KOSZTY TRANSPORTU ??? ....................................................................................................................... Szanowani Państwo nasz towar dostarczamy za pośrednictwem firm spedycyjnych w ilościach detalicznych jak i hurtowych na terenie całego kraju, większość przesyłek nie przekraczających 90 kg udaje nam się dostarczyć na następny dzień roboczy. Koszt dostawy jest zależny od wagi oraz gabarytu przesyłki i zaczyna się on od 22,00zł. Jeżeli chcesz otrzymać dokładną informację odnośnie kosztów transportu prosimy wybrać produkt z naszej oferty, następnie kliknąć znajdująca się przy nim ikonkę < kup teraz> . Po wypełnieniu krótkiego formularza proszę kliknąć ikonkę < sprawdź koszt dostawy >, zwrotnie otrzymasz informację odnośnie kosztów transportu wybranego produktu, jeżeli uznasz iz koszt transportu jest zbyt wysoki możesz zrezygnować z kontynuowania zakupów w naszym sklepie.

ul. Nowowiejskiego 29A; 83-000 Pruszcz Gdański; Telefon: 502 348 474