Nasza Oferta

 

Informacje

Kontakt

tel kom.:

orange 502 348 474

tel:

(58) 683 30 61

fax:

(58) 692 80 55

email:

biuro@drewlux.pl

GG:

2602477

Strona główna  »  O firmie

Listwy przypodłogowe producent DrewLux

Drewlux jest firmą działającą na terenie Polski od 1989 roku. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą, również w Bydgoszczy. Mamy bogate doświadczenie i zdobywaną latami wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Z tego powodu nieprzerwanie cieszymy się zaufaniem wśród klientów.

Przesyłki o wadze do 150kg i długości nie przekraczającej 265cm, staramy się dostarczyć na następny dzień roboczy , przy czym zamówienie i potwierdzenie dokonania wpłaty powinno do nas wpłynąć do godziny 10 rano.

Zapraszamy do współpracy. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

dlaczego warto kupić nasze wyroby?

Kontakt dla klientów z Bydgoszczy:

tel kom.:

orange 502 348 474

tel:

(58) 683 30 61

fax:

(58) 692 80 55

email:

biuro@drewlux.pl

GG:

2602477
Listwy przypodłogowe mdf - listwy drewniane Bydgoszcz

Najpopularniejszym z dostępnych u nas artykułów są drewniane listwy przypodłogowe. Warto zaznaczyć, że listwy wykończeniowe to nasz flagowy produkt, którego produkcję opanowaliśmy niemalże do mistrzostwa. Doskonale wiemy, które z materiałów należy wykorzystać, aby końcowy produkt odznaczał się wysoką jakością. Wybieramy wyłącznie gatunki drzew, które sprawdzają się najlepiej podczas produkcji tego typu drewnianych elementów. Dodatkowo dbamy o odpowiedni sposób obróbki drewna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie poddać drewno obróbce w sposób, który wydobędzie z drewna to, co w nim najlepsze, czyli piękny wygląd i wysoką wytrzymałość. Dzięki połączeniu wiedzy, sprzętu oraz dbałości o szczegóły, jesteśmy w stanie produkować prawdopodobnie najlepsze listwy przypodłogowe dostępne w Bydgoszczy. Dostępne w Drewlux Bydgoszcz listwy wykończeniowe to produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że przez długie lata użytkowania zachowają piękny wygląd i zapewnią odpowiednią ochronę ścian. Jednak asortyment sklepu Drewlux to nie tylko listwy wykończeniowe, ale również deska podłogowa, podbitka, boazeria, deski, balustrady, progi, poręcze, pochwyty, drążki, ramy do obrazów, szprosy do drzwi, listwy z wentylacją do podłóg sportowych. Wszystkie wyroby produkujemy z drewna najwyższej jakości takiego jak: sosna, świerk, buk, dąb, jesion, merbau, doussie, jatoba, tauari, iroko, teak, badi, ipe, sapeli. Robiąc zakupy przez nasz sklep internetowy, mogą być Państwo pewni, że dostawa odbędzie się w sposób pełni profesjonalny. Korzystamy wyłącznie z usług najlepszych firm transportowych i kurierskich. Jeśli zamówienie wraz z potwierdzeniem wpłaty wpłynie do nas do godziny 10 rano, produkt najprawdopodobniej zostanie dostarczony kolejnego dnia roboczego. Dotyczy to paczek o wadze do 150 kg oraz 265 cm długości. Dostawa przesyłek dłuższych lub cięższych może trwać od 1 do 4 dni roboczych. Zgodnie z prawem mogą Państwo odstąpić od umowy zawartej przez internet w ciągu 14 dni. Zapraszamy na zakupy, odnajdą nas Państwo pod hasłami listwy przypodłogowe.

Działamy w takich miastach jak: Warszawa | Toruń | Olsztyn | Białystok


dlaczego warto kupić nasze wyroby?


ul. Nowowiejskiego 29A; 83-000 Pruszcz Gdański; Telefon: 502 348 474