Nasza Oferta

 

Informacje

Kontakt

tel kom.:

orange 502 348 474

tel:

(58) 683 30 61

fax:

(58) 692 80 55

email:

biuro@drewlux.pl

GG:

2602477

Strona główna  »  O firmie

Listwy przypodłogowe producent DrewLux

Drewlux jest producentem elementów drewnianych, który nieprzerwanie działa od 1989 roku. Oferujemy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Dostarczamy produkty do Wrocławia, wszystkich innych dużych miast, a także wsi i miasteczek. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży sprawia, że oferujemy produkty najwyższej jakości, a klienci obdarzają nas zaufaniem. Doświadczenie w połączeniu z bogatą branżową wiedzą pozwala nam na produkcję elementów drewnianych z zachowaniem wysokich standardów.

Przesyłki o wadze do 150kg i długości nie przekraczającej 265cm, staramy się dostarczyć na następny dzień roboczy , przy czym zamówienie i potwierdzenie dokonania wpłaty powinno do nas wpłynąć do godziny 10 rano.

Zapraszamy do współpracy. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

dlaczego warto kupić nasze wyroby?

Kontakt dla klientów z Wrocławia:

tel kom.:

orange 502 348 474

tel:

(58) 683 30 61

fax:

(58) 692 80 55

email:

biuro@drewlux.pl

GG:

2602477
Listwy przypodłogowe mdf - listwy drewniane Wrocław

Dostępny w Drewlux asortyment to przede wszystkim drewniane listwy wykończeniowe, a także deska podłogowa, podbitka, boazeria, deski, balustrady, progi, poręcze, pochwyty, drążki, ramy do obrazów, szprosy do drzwi, listwy z wentylacją do podłóg sportowych. Wszystkie wyroby produkujemy z drewna najwyższej jakości takiego jak: sosna, świerk, buk, dąb, jesion, merbau, doussie, jatoba, tauari, iroko, teak, badi, ipe, sapeli. Wszystkie dostępne u nas produkty są wykonane ze starannie dobranych materiałów, aby ich trwałość była na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji drewnianych listw przypodłogowych. Od wielu lat doskonalimy techniki wyrobu listw wykończeniowych. Doskonale wiemy, które gatunki drewna dobrze sprawdzają się jako listwy wykończeniowe i w jaki sposób należy je obrabiać, aby uzyskać produkt o wysokiej wytrzymałości oraz pięknym wyglądzie. Wysoka jakość oferowanych produktów i najwyższe standardy obsługi to cechy, za które klienci cenią Drewlux. Dodatkowo oferujemy niezawodną sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi firmami transportowymi. Większość z paczek dostarczana jest następnego dnia roboczego, jeśli zamówienie oraz potwierdzenie wpłaty dotrze do nas przed godziną 10 rano. Dotyczy to paczek o standardowych rozmiarach, czyli długości do 265 cm oraz wadze poniżej 150 kg. Przesyłki cięższe lub dłuższe są wysyłane w terminie 1-4 dni roboczych od wpłynięcia potwierdzenia. Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumenta, mogą Państwo zwrócić zakupiony towar do 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny odstąpienia od umowy. Nasz sklep odnajdą Państwo, wyszukując hasła: Drewlux, listwy przypodłogowe Wrocław, drewniane listwy wykończeniowe Wrocław.

Działamy w takich miastach jak:
listwy Katowice
listwy Szczecin
listwy Opole
listwy Poznań


dlaczego warto kupić nasze wyroby?


ul. Nowowiejskiego 29A; 83-000 Pruszcz Gdański; Telefon: 502 348 474